حضور کودکان خانه کودک شوش درکارگاه و مسابقات ساخت سازه با ماکارونی

 

 

دانش آموزان خانه کودک شوش امسال برای دومین بار در مسابقه ی خلاقیت ساخت سازه، در دانشگاه صنعتی شریف شرکت کردند. سرگروه تیم

یاریگران شریف در خانه کودک شوش، دختر جوان دانشجو و فعالی ست که امسال سال دوم حضور داوطلبانه اش در خانه کودک است. سال گذشته به همراه دوستانش برای دانش آموزان ما، کارگاه آموزشی ساخت سازه ی نجات تخم مرغ را برگزار کردند و امسال هم کارگاه سازه ی ماکارونی برگزار شد.
به دعوت کانون یاریگران شریف در تاریخ ششم دی ماه، ۳۱ نفر از دانش آموزان خانه کودک به همراه ۳ مربی راهی مسابقه سازه ماکارونی که در دانشگاه شریف برگزار میشد، شدند‌. این مسابقه با هدف افزایش خلاقیت کودکان برگزار میشود و تیم ما به همراه خانه کودک کوشا در این مسابقه حضور داشتند. روز شاد و مفرحی برای کودکان رقم خورد، کنار مربیان خود به آنچه ساخته و پرداخته بودند با ذوق می نگریستند و بی صبرانه منتظر ارائه ان بودند. در پایان با جوایزی که برای تلاش وخلاقیت خود دریافت کردند خاطره ای خوش برایشان باقی ماند.
شور و هیجان مسابقه برای کودکان، و نمایش توانمندی و خلاقیت آنها می تواند بستری مناسب برای ارتقا سطح کیفی آموزش کودکان باشد و در عین حال تشویق و ترغیب هر چه بیشتر آنان برای خلاق بودن.

 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter