اطلاعيه شبكه ياري كودكان كار

اطلاعیه در خصوص مطالب منتشر شده بنام شبکه یاری کودکان کار تاریخ انتشار: ۳۰ دی ماه ۹۵ ضمن ابراز همدردی با دو کودک کار، قربانی واقعه تأسف‌بار آتش سوزی، اعلام می داریم خبری که در مورد اعلام اعزای عمومی و تجمع در مقابل وزارت کار اعلام و مطرح شده است نظر شبکه یاری نیست و تنها تصمیم عده ای از انجمن های عضو این شبکه است که بدون هماهنگی در فضای مجازی منتشر شده است. بدیهی است انجام برنامه های مشترک حاصل توافق و نظر همه انجمن های عضو شبکه است که از طریق وب سایت و کانال تلگرام رسمی شبکه یاری منتشر می شود. 

هیات مدیره شبکه یاری کودکان کار

بیانیه انجمن حمایت از حقوق کودکان به بهانه درگذشت دو کودک زباله گرد.

 

کشورهای عضو، حق همه کودکان را برای برخورداری از سطح زندگی مناسب برای رشد جسمی، ذهنی، معنوی، اخلاقی و اجتماعی به رسمیت می شناسند.

گزارش جلسه ماهانه دی ماه 95

جلسه ماهانه دی ماه سال 95 با موضوع بررسی موردی کودک آزاری در نظام آموزشی در تاریخ دوشنبه 6 دی ماه تشکیل شد. در این جلسه آقای هادی شریعتی، خانم مطهره ناظری و خانم سارا باقری از وکلای داوطلب انجمن حمایت از حقوق کودکان و آقای کامیل احمدی محقق و مردم شناس سخنرانی کردند. گزارش این جلسه در روزنامه جام جم و وقایع اتفاقیه چاپ شد که در زیر به اطلاع شما می رسد.

پرداخت حق عضویت سال 1395

داوطلب های گرامی،


همان طور که آگاه هستید، طبق اساسنامه انجمن حمایت از حقوق کودکان، افرادی که حق عضویت سالانه خود را پرداخت می کنند به عنوان عضو انجمن شناخته می شوند.
از دوستانی که حق عضویت سال 1395 خود را پرداخت نکرده اند، تقاضا می شود تا قبل از پایان دیماه، پرداخت حق عضویت را به اطلاع دفتر انجمن برسانند.

فراخوان

 

هیئت مدیره انجمن حمایت از حقوق کودکان در نظر دارد به بررسی" جایگاه سازمان مردم نهاد"و"میزان اثربخشی فعالیت واحدهای مختلف انجمن درجهت احقاق حقوق کودکان" بپردازد.