چگونه می‌توانم حمایت کنم؟

 

انجمن حمایت از حقوق کودکان یک سازمان مردم‌نهاد و غیر انتفاعی با بیش از دو دهه پیشینه است که تمامی فعالیت‌های خود را با تکیه بر حمایت‌های مردمی، حمایت اعضا و فعالیت‌های داوطلبانه انجام می دهد.  این انجمن، بدون پشتیبانی های مردم قادر به انجام رسالت خود نیست.

 

فعالیت داوطلبانه

شما می‌توانید به عنوان عضو داوطلب انجمن در واحدهای گوناگون مشغول به کار شوید و با فعالیت مفید خود از انجمن و کودکان حمایت کنید.
توضیحاتی درباره چگونگی اعلام داوطلبی به زودی در همین صفحه منتشر خواهد شد.

 

حمایت مالی

شفافیت و پاسخگویی همواره در الویت ارتباط با حامیان قرار دارد و انجمن آمادگی دارد تا در هر زمان گزارش عملکرد و چگونگی هزینه‌کرد حمایت های دریافتی خود را در اختیار حامیان قرار دهد. شما می توانید از روش های زیر به ما در انجام هر چه بهتر فعالیت‌ها کمک کنید:

 

  • کمک‌های نقدی: 

 

  • کمک‌های غیر نقدی:

انجمن حمایت از حقوق کودکان آمادگی دارد تا در کنار کمکهای نقدی افراد حقیقی یا حقوقی دریافت کننده کمک های غیر نقدی به شکل کالا و یا خدمات مرتبط با فعالیت‌هایش باشد.

 

  • همچنین می توانیدروزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹:۰۰ صبح تا ۱۷:۰۰ با تماس با دفتر مرکزی انجمن هماهنگی لازم را جهت مراجعه و اهدای حضوری کمک نقدی یا غیر نقدی خود انجام دهید.

 

  • همه دستگاه های خودپرداز بانک‌ صادرات در سراسر کشور امکان "کمک به انجمن حمایت از حقوق کودکان" را در اختیار شما قرار می دهند.

          با مراجعه به خودپردازهای بانک صادرات میتوانید با انتخاب گزینه‌های

          انتقال وجه ← سازمان های خیریه ← بقیه سازمان‌ها ← انجمن حمایت از حقوق کودکان      از ما حمایت کنید. 

 

حمایت مجازی

می‌توانید سایت انجمن را به دوستان خود معرفی کنید. همچنین می‌توانید مطالب یا عکس‌هایی را که به نظرتان جالب می‌رسند در سایت‌های شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارید.
انجمن در سایت‌های شبکه اجتماعی نیز فعال است، می‌توانید مطالب انجمن را مستقیما از طریق این شبکه‌ها دنبال کنید و در صورت تمایل با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

 

 کانال تلگرام انجمن حمایت از حقوق کودکان